ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ

Ζητείται Ηλεκτρολόγος/Ηλεκτρονικός Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων

Η βιομηχανία EURIMAC ΑΕ, με ηγετική θέση στην Ελλάδα στον τομέα των ζυμαρικών και ισχυρή παρουσία στις διεθνείς αγορές, επιθυμεί να καλύψει την θέση Ηλεκτρολόγου/Ηλεκτρονικού Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων, με έδρα τη ΒΙ.ΠΕ. Κιλκίς.
Η θέση αναφέρεται στον Προϊστάμενο Συντήρησης του εργοστασίου.

Απαιτούμενα προσόντα:
- Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών ετών σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανία
- Σχετικό πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΕ/ΤΕΣ/ΤΕΛ
- Άδεια Τεχνίτη Γ’ για εσωτερικές ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις και ΣΤ’ για υποσταθμούς ΜΤ
- Γνώσεις αυτοματισμού (PLC) ή/και συντήρησης
- Υπευθυνότητα και προσοχή στη λεπτομέρεια
- Δυνατότητα εργασίας κάτω από πίεση και βάσει στόχων
- Δυνατότητα εργασίας σε τρεις βάρδιες
- Επιθυμητή γνώση Αγγλικών.
Κύριες Αρμοδιότητες: Συντήρηση ηλεκτρολογικών και ηλεκτρονικών εγκαταστάσεων του εργοστασίου
Η εταιρεία προσφέρει: Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας, ευκαιρίες εκπαίδευσης εντός κι εκτός της εταιρείας.
Αποστολή βιογραφικού σημειώματος: EURIMAC Α.Ε., ΒΙ.ΠΕ Κιλκίς, Τ.Κ. 61100 Κιλκίς, τηλέφωνο 23410 72164, FAX 23410 72160, email: eleni.g@eurimac.gr.
Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια και θα ληφθούν υπόψη μόνο βιογραφικά που καλύπτουν τα προσόντα που αναφέρονται. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την εταιρεία, επισκεφθείτε την εταιρική ιστοσελίδα στη διεύθυνση www.eurimac.gr .

Posted in Ελλάδα, Θέσεις Εργασίας
Tei Kavalas , Dasta, ESPA